Biz Kimiz?

Hakkımızda

Biz, müşterilerimize gündelik hayatlarında kolaylıkla ulaşamadıkları sağlık ürünleri hem evlerinin rahatlığı içerisinde hem de çok daha uygun fiyatlara internet üzerinden ulaştırmak için kurulmuş bir siteyiz. Amacımız hem müşterilerimize hem de ekibimize, yani ailemiz olarak gördüğümüz ve birlikte çalıştığımız herkese gerçek bir fayda sağlayarak ve bir yandan da şirketimizi olabildiğince büyüterek güvenle geleceğe taşımaktır. Bu süreçte kusursuz kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ilk sıraya koyuyor; saygı ve dürüstlükten asla ödün vermiyoruz. Müşteriyle iş birliği içerisinde olmak da, ekibimizin asla aklından çıkarmadığı ilkelerimizden biridir. Amacımız, değerlerimiz ve ilkelerimiz, şirketimizin kendine has kültürünü oluşturan, birbirinden ayrılmaz öğelerdir. Bu unsurlar bir arada ele alınmadığı takdirde, ulaşmak istediğimiz hedeflere ve yaratmak istediğimiz kurumsal kültüre ulaşamayacağımızı çok iyi biliyoruz.

Amacımız, Değerlerimiz ve İlkelerimiz

Biz her zaman şirketimizi ve müşterilerimizi nasıl daha iyiye taşıyabileceğimiz üzerine düşünüyor, başarımıza rağmen asla olduğumuz noktayla yetinmiyor, her zaman ilerlemek ve gelişmek için çaba gösteriyoruz. Ekibimiz işinde uzman, deneyimli elemanlardan oluşuyor ve kusursuz müşteri servisimiz, müşterilerimizin her türlü soru ve isteğine en kısa sürede cevap verebilmek için gece gündüz çalışıyor. 

Sektörümüzün öncülerinden biri olmaya devam edebilmek bizim için gerçekten önemli. Bu yüzden en yeni ürünleri düzenli olarak tarıyor, en popüler ve iyi ürünleri mükemmel fiyat ve fırsatlarla müşterilerimize ulaştırmak için özel bir çaba gösteriyoruz. Odak noktamız her zaman kusursuz müşteri memnuniyeti olduğu için, gerçekten en kaliteli ürünleri sizlerle buluşturabilmek bizim için işimizin özünü oluşturan ve kesinlikle vaz geçilmez etmenlerden biri.

Karşılıklı dayanışmayı ve iş birliğini, uzun süreli bir iş hayatının olmazsa olmaz gerekliliklerinden biri olarak görüyoruz. Tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve birlikte çalıştığımız ekibimizle her zaman iyi ilişkiler oluşturmaya ve bu ilişkileri korumaya dikkat ediyor, müşterilerimizden gelen geri bildirimleri bizimle iş birliği yapmaları olarak değerlendiriyor ve ona göre hareket ediyoruz. Varlığımızı ve başarımızı tüm alanlarda kurduğumuz uzun süreli, saygılı ve işbirlikçi ilişkilere borçlu olduğumuzu unutmuyor, ticarette insan ilişkilerinin önemini bir an olsun aklımızdan çıkarmıyoruz.

Müşterilerimizi ve ekibimizi kendi ailemiz olarak gördüğümüz için, çalışanlarımızın güvenli ve huzurlu bir ortamda çalışmaları için elimizden geleni yapıyor, becerilerine ve uzmanlıklarına değer veriyoruz. Her birimiz diğer çalışanların potansiyellerini en iyi şekilde sergileyebilecekleri ortamı yaratmak konusunda kişisel bir sorumluluk hissediyoruz. Ailemizin mutluluğu ve huzuru için, birbirimizle ve müşterilerle saygılı, yapıcı, dürüst ve açık iletişimin önemini her fırsatta vurgulamaya dikkat ediyoruz.

Dünya üzerinde binlerce kişinin yüksek standartlarda ilaçlara ekonomik bir şekilde ulaşmasını sağlamak, hedeflerimizin önemli bir parçasını oluşturuyor. Bu bağlamda sektörümüzün önemini göz ardı etmiyor, tüm işimizi sunduğumuz hizmetin insanların yaşamlarında büyük değişiklilere yol açabileceğinin ve hem bireysel olarak müşterilere hem de genel olarak toplumumuza büyük fayda sağlayabileceğimizin farkında olarak yürütmeye çalışıyoruz. Birer vatandaş olarak toplumumuza ve kurum olarak da sizlere ve ekibimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmekten büyük gurur duyuyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kurulduğumuz günden beri amacımız, siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri en ucuz fiyatlarla ve rahat şekilde ulaştırırken bir yandan da bu sürece dahil olan herkesin maksimum faydayı elde edebileceği bir şekilde çalışarak şirketimizi hep daha iyiye taşımak olduğu için, rakiplerimizden farklılaşmak ve öne çıkmak bizim için çok önemli bir unsur teşkil ediyor. Bunun için sizlere kusursuz bir hizmet sağlamaya uğraşıyoruz ve bizi tercih ettiğiniz takdirde hizmet ve ürünlerimizden bütünüyle memnun kalacağınızı düşünüyoruz.

Aradığınız sağlık ürünlerini bizden satın almayı tercih etmeniz için pek çok sebep var. Öncelikle, gizliliğinize ve özel hayatınıza büyük özen gösteriyoruz. İnsanların sağlık ile alakalı ürünleri neden çevrimiçi olarak satın almak isteyebileceklerini biliyoruz ve buna uygun şekilde hareket ediyoruz. Verdiğiniz sipariş hangi ödeme ya da teslimat yöntemini seçerseniz seçin, sizden başka kimsenin bilgisi dahilinde olmadan elinize ulaşacaktır.

Sadece en kaliteli ürünleri sitemizde satışa çıkarıyoruz. Siparişlerinizi çok kısa bir süre içerisinde ve tamamen gizlilik içerisinde sizlere ulaştırıyoruz. Her zaman piyasadaki en iyi fiyatları sunmak için uğraşıyoruz. İnternet vasıtasıyla pek çok satın alma seçeneğine kolayca ulaşabileceğinizin farkındayız ve bu seçenekler arasında en ekonomik fiyatları ve çeşitli fırsatları size önerebilmek için rakiplerimizi sürekli takip ediyor, müşterilerimizi bizi tercih ettikleri için asla pişman etmemek arzusuyla çalışmalarımıza yoğunlaşıyoruz.

Uzman kadrosuyla müşteri servisimiz, sipariş öncesinde ve sonrasında tüm sorularınızı yanıtlamak ve tüm sorunlarınıza çözüm bulmak için yedi yirmi dört hazır bekliyor. Sağlığınız ve esenliğinizi, kendi sağlık ve esenliğimizle bir tutuyor, asla onaylı olmayan ürünleri satışa sürmüyor, sitemizde yer alan tüm malzemelerin kalite standartlarını özenle kontrol etmeyi önceliğimiz sayıyoruz. Siparişinizi aldıktan sonra işimizi bitmiş saymıyor, siz bütünüyle memnun olana dek gerekli ilaçların seçim aşamasından kullanımına kadar her anlamda size bilgi ve yardım sunmayı işimizi severek gerçekleştiriyoruz.