POLİTİKALARIMIZ VE KULLANIM KOŞULLARI

Şirketimizin bir numaralı odağı, sınırsız ve de kusursuz müşteri memnuniyetidir. İnternet üzerinden benzer ürünler pazarlayan pek çok site olduğu için, potansiyel müşterilerimizin, yani sizlerin, “Neden bu siteden alış veriş yapmalıyım?” diye sorabileceğinin farkındayız. Bu yüzden bizi seçmeniz ve her zaman için tercih etmeye devam etmeniz için her yönden kusursuz müşteri memnuniyetini yaratabilmek amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz.

İnsan sağlığı ve çevreye karşı saygılı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sosyal sorumluluklarımızı her işimizin ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz. Ürünlerimizin kalitesi, en önemli ayırıcı noktalarımızdan biri. Müşterilerimizin hem bütçesini hem de sağlığını düşünüyor, onlara en kaliteli ve en çok tercih edilen ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz.

Tüm müşterilerimizin gizliliği de bizim için son derece önemli. Sizin gizliliğinize kendimizinkine vereceğimiz kadar önem verdiğimizden emin olabilirsiniz. Kanunlara ve düzenlemelere eksiksiz uymaya çalışıyor, ahlaklı ticaret ilkemizden asla vazgeçmiyoruz. Kanunların izin verdiği şekilde, müşterilerimizin özel hayatlarını korumak için gerekli önlemleri almaktan da asla caymıyoruz.

Size en doğru bilgileri taşımaya yönelik tüm çabalarımıza rağmen; teknolojideki imkanlar sebebiyle fotoğraflarda gösterilen ürünle gerçek ürün arasında çok küçük farklılıklar var olabilir (örneğin renk tonu). Ancak tüm ürünlerimizde her zaman en yüksek kalite garantisi sunuyoruz ve bununla gurur duyuyoruz. Sektörümüzün önde gelen isimlerinden biri olmak için ne kaliteden ne de fiyattan katiyen ödün vermememiz gerektiğini çok iyi biliyoruz. Sitemizde satışa sunulan tüm medikal ürünler ve ilaçlar birinci kalitede üretilmiş, orijinal, etkili ürünlerdir ve gönlünüz son derece rahat bir şekilde bizm kalite taahhütümüz altında bulunan her şeyi satın alabilirsiniz.

Sipariş değişimi ve iptali ile ilgili koşular sitemizin ilgi sayfalarında ayrıntılı olarak belirtilmiştir. Ziyartçi ve müşterilerimizin bize en sık yönelttiği soruları da Sık Sorulan Sorular başlığı altında derleyerek sizlerle paylaştık. Lütfen sipariş vermeden önce bu koşulları dikkatle gözden geçirdiğinizden emin olun. Sitemizden alış veriş yapmanız, bu koşulları şartsız bir şekilde kabul ettiğinizi onayladığınız anlamına gelmektedir. En çok merak edilen konular, sıkça sorulan sualler dışında teslimat, nakliyat, iade, iptal gibi konulara bölünüp alakalı sayfaların altında detaylıca incelenerek kullanıcılarımızın mağduriyetsiz ve sıkıntısız alı şveriş keyfine ulaşabilmeleri hedeflenmiştir.

Sitemizde yer alan tüm bilgilerde, önceden haber verilmeksizin çeşitli değişiklikler yapılabilir. Lütfen kullanıcı sözleşmesinde değişiklik yapıldığı takdirde yeni sözleşmeyi okumayı ihmal etmeyin. Verdiğiniz bir siparişin ardından kullanıcı sözleşmesine ya da başka her hangi bir düzenlemede değişiklik gerçekleştirilirse, düzenlemenin gerçekleştiği tarihten önce verilen siparişler eski düzenlemelere tabii kalacaktır ve bütün bunlar sizi kesinlikle etkilemeyecektir.

Gönderim ücretlerinde adrese göre değişiklik yaşanabilmektedir. Lütfen adresinizi doğru girdiğinizden emin olun. Eğer adresinizde bir yanlışlık varsa satın alma işlemi gerçekleştikten sonra ilk 6 saatin içerisinde siparişte belirttiğiniz teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Seçeceğiniz gönderim türüne göre de siparişinizin size ulaşma süresi değişebilir. Bununla ilgili bilgileri sepetinizi onayladıktan sonra teslimat kısmında ayrıntılı olarak bulabilirsiniz. Lütfen terchinizi buu seçeneklere göre ayarlayınız.

Sitemizde ilaçlarla ilgili verilen bilgiler, evde ilaç üretimi ya da bireylerin kendi kendilerini tedavi etmesi için kesinlikle kullanılamaz. Satın aldığınız ilacın prospektüsünü okumayı ve yönergeye harfiyen uymayı unutmayın. Beklenmeyen bir durum ya da yan etkiyle karşılaştığınızda sağlığınız için derhal ilacın kullanımını durdurarak en yakın sağlık kuruluşuna başvurun ve sağlık personelini aldığınız ilaç hakkında bilgilendirin. Sağlıkla şaka ve tıpta ayıp olmayacağını unutmayın, hiçbir şey sizin sıhhatinizden daha kıymetli değildir.

Sitemizde kayıt altında olan bilgileriniz yalnızca alışverişinizin gerçekleştirilmesinde kullanılmaktadır. Elektronik posta adresiniz üye kayıdı esnasında seçmiş olduğunuz opsiyona göre size kampanyalarımız ve yeniliklerimizi içeren bir haber bülteni göndermekte kullanılabilir. Eğer ilk üyeliğiniz esnasında haber bülteni almaya onay verdiğiniz halde daha sonra fikrinizi değiştirir ve bunu iptal etmek isterseniz, Profil sekmesindeki ayarlardan bunu gerçekleştirebilirsiniz. Adres gibi kişisel bilgileriniz hiçbir amaçla asla üçüncü partilere verilmemektedir. Tüm bilgilerinizin bizimle güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Satış ve müşteri hizmetleri kadromuz, sektörün en yetkin ve en dinamik kadrolarından biridir. Tüm çalışanlarımız için bir numaları öncelik, müşterilerimizin sağlığı, mutluluğu ve memnuniyetidir. Uzman kadromuz her türlü sorunuza ivedilikle yanıt bulacak ve sitemizden yaptığınız alışverişte yüzde yüz memnuniyet yaşadığınızdan emin olmak için ellerinden geleni yapacaktır.

Ekibimizin her zaman kusursuz hizmet sunması için gerekli adımları atmaktan da katiyetle imtina etmiyoruz. Satış, pazarlama ve destek ekiplerimizi en güncel bilgilerle donatıyor ve tüm sorularınıza cevap verip tüm sorunlarınızı ivedilikle çözebilecek, kalifiye bir kadro yaratmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İşe alım süreçlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ailemize gelişime açık, insan odaklı, takım çalışmasına yatkın ve bizimle aynı değerleri paylaşmaya hazır çalışanlar katmaktan çok büyük memnuniyet duyarız.

Sitemiz sadece satış sırasında değil, satış sonrasında ve teslimatta da müşterilerine en yüksek kalitede hizmet ve yardım sunmayı hedeflemektedir. İnsan odaklı satış, reklam ve pazarlama anlayışımız sayesinde, ödemeniz gerçekleştikten sonra herhangi bir mağduriyet yaşamayacağınıza dair söz veriyor, kargo, iade, iptal gibi süreçlerin her aşamasında size mümkün olan en üst derecede yardımcı olmak için burada bulunduğumuzu hatırlatıyoruz.

İşimizi tutkuyla yapıyor, en iyiye ulaşmak için durmadan çalışıyor ve sorumluluklarımızın bilincinden bir an bile olsun ayrılmıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Güveninize layık olmaya çalışacağımızdan hiçbir şüpheniz olmasın.