Sık Sorulan Sorular

Soru: Nasıl sipariş vereceğim?

Cevap: Sitemizden alışveriş yapabilmek için öncelikle üye olmanız yani bir hesap açmanız gereklidir. Sitemize hiçbir ücret ödemeden üye olabilirsiniz. İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra sepetinizdeki ürünleri satın almak için şifrenizle yeniden giriş yapmalısınız. Üyeliğiniz esnasında bize verdiğiniz e-posta adresine, sizin tercihleriniz doğrultusunda düzenli olarak en yeni kampanya ve fırsatlarımız hakkında bilgi veren bültenler ulaştırmaktayız.

Soru: Verdiğim elektronik posta adresine tanıtım gelmesini istemiyorsam ne yapmalıyım?

Cevap: Üyelik işleminiz sırasında kampanya ve fırsatlarla ilgili gelişmeler hakkında e-posta aracılığıyla bilgi almak isteyip istemediğiniz seçenek olarak size sorulacaktır. Bu tercihi üye olduktan sonra da profil sayfanızdan değiştirebilirsiniz. Elektronik posta adresiniz başka herhangi bir kişi veya kurumla asla paylaşılmamaktadır. Elektronik pos ta ad resiniz Kayıt sırasındaki tercihlerinize göre yalnızca size siparişiniz ile ilgili bilgileri iletmek ve kabul ettiğiniz takdirde, yeniliklerimizi ve kampanyalarımızı bildirmek için kullanılır.

Soru: Kullanıcı şifremi unutursam ne yapacağım?

Cevap: Üye girişi ekranında kullanıcı şifrenizi ya da kullanıcı adınızı hatırlayamadığınızı fark ederseniz, şifremi / kullanıcı adımı unuttum butonlarını kullanarak kayıtlı elektronik posta adresiniz aracılığıyla şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Mailinize gelecek mektupta bu sıfırlama ve yeniden parola belirleme işlemlerinin nasl gerçekleştirileceği ayrıntılarıyla anlatılmaktadır. Lütfen size otomatik olarak gönderilen bu mektubu dikktli bir biçimde okumayı ihmal etmeyiniz.

Soru: Hangi ürünü seçmem gerektiğini bilmiyorum, bana kim yardımcı olabilir?

Cevap: Sitemizde satılan her ürünle ilgili ayrıntılı medikal bilgi ve çeşitli makaleler bulunmaktadır. Sizin ihtiyaçlarınıza en iyi karşılık verecek ürünleri bulmak için makalelerimizi okumanızı tavsiye ederiz. Yine de karar vermekte zorluk yaşıyorsanız, müşteri hizmetlerimiz her türlü sorunuza yanıt vermekten memnuniyet duyacaktır. Sitede yer alan iletişim bilgileriyle bize her ortamdan ulaşabilirsiniz. İlaçlarımız ve etken maddelerin her biri için kullanıcı yorumlarına da yer vererek size her konuda en büyük çapta yardımcı olmaya çabaladık.

Soru: Satın al butonuna tıkladım ama bir hata mesajı aldım ve işlem tamamlanmadı. Şimdi ne yapmam gerek?

Cevap: İnternet bağlantınızı kontrol ederek satın alma işlemini tekrar gerçekleştirmeyi deneyin. İnternet bağlantınızda bir sorun olmadığı hâlde hata mesajı almaya devam ediyorsanız lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin. Hata mesajının bir içeriği varsa, mutlaka sizinle ilgilenen operatöre bildiriniz. Bu sorununuz çok daha kolay ve hızlı çözülmesine büyük katkıda bulunacaktır.

Soru: Aynı üründen kaç adet alabilirim?

Cevap: Sepetinize istediğiniz üründen istediğiniz adette ekleyebilirsiniz. Ancak bazı ürünler elimizde sınırlı sayıda bulunduğundan, talebiniz stoktaki ürün miktarını aşabilir ve ürünleri temin etmemiz alıcı açısından ekstradan bekleme süresi gerektirebilir. Sitemizde belirtilmiş olan maksimum tedarik ve bekleme sürelerine bu tür durumlar dahil değildir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında bilgilendirileceksiniz.

Soru: Sipariş verdikten sonra adres bilgilerimde değişikliğe gidebilir miyim?

Cevap: Siparişiniz onaylandıktan sonra on iki saat içinde adres bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. On iki saat sonrasında siparişiniz kargoya teslim edilmiş olacağı için adresinizi maalesef değiştiremezsiniz. Fatura bilgileriniz için de aynı uygulama geçerlidir. Fatura bilgileri adres bilgilerinden farklı olduğu takdirde değişiklik yaparken istenilen bütün adreslerin uygun bir şekilde değiştirildiğinden emin olunmalıdır yoksa aksaklıklar ya da hatalar yaşanması mümkündür.

Soru: Kredi kartımdan eksik ya da fazla tutarda para çekilmiş, ne yapmalı?

Cevap: Eğer kartınızdan yanlış çekim yapıldığını düşünüyorsanız müşt erihizmetleriyle iletişim kurunuz ve sizi yönlendirdikleri adımları dikkatle uygulayınız. Bundan sonra ise sizden kesilen tutarın eksik ya da çok olmasına göre bankanız aracılığıyla iade ya da sizden ikinci bir ödeme alınması gibi basamaklar izlenecektir.

Soru: Ürünler nasıl paketleniyor?

Cevap: Sitemizden sepetinize eklediğiniz her ürün alım işleminin onayından hemen sonra hızla tedarik edilerek kendi çalışanlarımız yani uzman, gvenilir ve kalifiye kadromuz tarafından son derece gizli, kargo çalışanlarının bile içeriğini bilmeyeceği şekilde paketlenir. Paket elinizde ulaştığı vakit, içeriğini sizden başka bilen olmayacaktr.

Soru: Siparişimi hediye paketi yaptırmak istersen ne olacak?

Cevap: Maalesef ürünlerimizin hassas ve mahrem içeriği, hediye paketi hizmeti vermemizi engellemektedir ancak isterseniz siparişinizi dilediğiniz kişiye bir not ile birlikte gönderebilirsiniz. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak için lütfen çağrım erkezimize baş vurunuz.

Soru: Fatura adresim farklı mı olmak zorunda?

Hayır, fatura adresiniz sipariş adresiniz ile aynı olabilir. Fatura adresi farklı olduğu durumda faturanın kimin adına ve hangi adrese kesileceği alışveriş sepeti onaylanırken karşınıza çıkacak formlarda belirtilmelidir. Aksi takdirde doğacak yanlışlıklardan müşteri sorumlu olduğu için, fatura adresiniz ile teslimat adres bilgilerinizin doğru olduğunu kontrol ediniz.

Soru: Kurumsal fatura kestirmem mümkün mü?

Web sitemiz üzerinden yapacağınız alı şverişlerde kurumsal fatura kestirmeniz ne yazık ki mümkün olmamakla birlikte, çağrı merkezimiz ya da müşteri hizmetleri servisimizle konuşarak kurumsal fatura başvurusunun nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. Kullanıcılarımızdan gelen öneri, tavisye ve şikayetler neticesinde, ileride kurmsl fatura kesme işlemlerini web sitemize entegre etmek için çeşitli adımları hali hazırda atmış bulunmaktayız.

Soru: Siparişimi iptal edebilir miyim?

Cevap: Sipariş verildikten sonra ilk 6 saat içerisinde siparişinizi hemen iptal edebilirsiniz. Ürününüz kargolanmayacak ve kredi ya da banka kartınızdan çekilen meblağ bankanızın belirlediği sayıda gün sonra yeniden banka hesabınıza yatırılacaktır. Ne var ki ürünler kargoya verildikten sonra siparişinizi iptal edemezsiniz. Ürünler kargo aracılığıyla size ulaştıktan sonra iade prosedürünü takip etmeniz gerekmektedir. Bu işlemlerle ilgili süreçler aşağıda çeşitli sruların yanıtları şeklinde detaylı olarak açıklanmıştır.

Soru: Siparişimi nasıl iade edeceğim?

Cevap: Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra herhangi bir sebepten kaynaklı iade etmeyi isterseniz, bunu dört iş günü içerisinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Dört günden sonra sipariş otomatik bir şekilde tamamlanmış olarak işaretlenmektedir ve iade gerçekleştirmek mümkün olmamaktadır.

Belirtilen süre içinde alışverişinizi geri iade etmek içinse, öncelikle sitemize üye girişi yapıp sipariş iade formunu tam ve dpğru bir biçimdedoldurarak iade prosedürünü başlatmalısınız. Daha sonra ürünleri eksiksiz bir şekilde ilgili kargo şirketine teslim edip size verilecek kargo numarasını aynı formdaki gerekli yere (uygun boşluğa) yazmalısınız. Bu işlemlerden ardından kargo sahip olduğumu depoya ulaşıp ürünlerin doğruluğu kontrol edildikten sonra bankanıza ödemenizin size geri gönderilmesi için gerekli mesajla iletilecektir.

Soru: İade kargosunu hangi adrese göndereceğimi nereden bileceğim?

Cevap: İade edilecek ya da değiştirelecek ürünleri satın alış esnasında seçtiğiniz kargo şirketinize teslim ederken bizim adımızı vermeniz yeterli olacaktır. Siz herhangi bir adres yazmadan, ürünler kargo şirketi tarafından depomuza ulaştırılacaktır. Birlikte çalıştığımız nakliyat kurumları şiret adımızı, ofisimizin adresini ve iade şartlarında nasıl bir prosedürü izlemeleri gerektiğini son derece iyi bildikleri için bu süreçte sizin çok fazla bir şey yapmanza da gerek kalmayacaktır.

Soru: Kargom ben yokken eve gelirse ne olacak?

Cevap: İlgili kargo şirketinin siz yokken pkaetinizle birlikte evinize gelmesi durumunda, adresinize uğrandığına dair bir not bırakılacaktır. Siparişinizi görevlinin bıraktığı notta belirtilen, ilgili kargo şirketinin görevli şubesinden kimlik kartınızı göstererek ve gerekli belgeleri imzalayarak teslim alabilirsiniz.

Hayatınızı değiştirecek cinsel sağlık ürünlerine bir an önce ulaşmayı arzu ettiğini anlayabiliyoruz. Bu sebeple ürünlerinizin en kısa sürede size teslim edilebilmesi için gün içerisinde bulunduğunuz lokasyonları gönderim teslim adresi olarak girmeniz sizin için faydalı olacaktır. Aşağıdaki sorularda da ayrıntılı şekilde görebileceğiniz gibi, paket içeriklerimiz biz ve siz hariç kimse tarafından katiyen bilinmediği için (kargo firmasının görevlileri de dahil) gönderinizin işyerinize ulaşmasında gizlilik ile ilgili herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Soru: Satın aldığım ürünler bana yanlış/eksik ulaştı, ne yapabilirim?

Cevap: Ürünleri ilgili kargo şirketinin kuryesinden teslim alırken, paketi açıp aldığınız tüm ürünlerin doğru, eksiksiz ve sağlam olduğundan mutlaka emin olun. Herhangi bir eksik, yanlış ya da hasar tespit ettiğiniz durumda kuryeye her şeyin hatasız anlatıldığı bir tutanak tutturun ve teslimatı sakın kabul etmeyin. Müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek tutanak numarası ve sipariş numarası gibi bilgilerinizi iletin. Gerekli işlemler yapılacak ve size üç iş günü içerisinde dönüş gerçekleştirilecektir. Siparişinizde bulunan ürünlerin yalnızca bir kısmını iade etmek ya da değiştirmek isterseniz, bununla ilgili münasip sullari inceleyerek ne çeşit basamakları takip etmeniz gerektiğine dair fikir sahibi olabilirsiniz.

Soru: Sitedeki ürünleri satın almak için hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim?

Cevap: Ödemenizi banka ve kredi kartları ile ve havale yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde bütün bankaların kartları geçmektedir. Ayrıca belirli kargolarla kapıda ödeme yöntemiyle de çalışmaktayız. Kapıda ödeme yönteminin kargo ücretleri farklılık gösterebilmektedir. Lütfen ödemenizi tamamlarken seçimizini kontrol etmeyi unutmayınız. Onayladığınız ürün ve ilaçlar tedarik edilip uzman ekibimiz tarafından gizliliğinize önem verilerek paketlenmeden ve aldıklarınız nakliye edilmesi için kargo firmalarına aktarılmadan önce, seçtiğiniz teslimat yönteminde değişikliğe gidebilirsiniz ancak bu durumda oluşacak fiyat farkları sebebiyle tekrar ya da eskstra ödeme yapmanız yahut bankanızın belirlediği koşullarda hesabınıza geri ödeme yapılması gibi durumlar ortaya çıkabilir.

Soru: Aldığım üründen memnun kalmazsam ne yapmalıyım?

Cevap: Siparişinizi ilgili kargo şirketinin kuryesinden teslim alırken mutlaka paketi açınız ve ürünlerin durumunu kontrol ediniz. Eğer ürün ambalajlarında herhangi bir hasar varsa mutlaka kargo görevlisine rapor tutturunuz. Eğer aldığınız üründen paketteki hasar ya da ürünün çalışmaması gibi bir durumdan değil de kişisel sebepler yüzünden memnuniyetsizlik duyarsanız, lütfen iade formunu doldururken müşte ri hizme tleriyle de iletişime geçerek bu üründe sizi nelerin rahatsız ettiğini, nelerden memnun olmadığınızı bizimle paylaşın ki, en önemli ilkesi kusursuz ve eksiksiz müşteri memnuniyeti olan, insan odaklı ve kaliteden asla ödün vermeyen bir firma olarak, sizi daha mutlu bir müşterimiz haline getirmek için neler yapabileceğimiz üzerine kafa yorma şansımız olsun.

Verdiğiniz sipariş ile gelen ürünler arasında fark olduğunu, kargonuzun eksik olduğunu ya da size yanlış ürün gönderildiğini düşünüyorsanız lütfen müşte rihizmetlerimize danışarak size gösterecekleri yolu takip edin.

Soru: Siparişimin durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Cevap: Siparişinizin durumunu takip etmek için, Siparişlerim linkine tıklayabilirsiniz. Bu sekmede geçmiş ve güncel siparişinizle ilgili tüm kayıtlar bulunmaktadır. Ürünün hazırlanma ve kargoya verilme aşamalarını sitemizden takip edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya verildikten sonraki yerini kontrol ve takip için ise size verilen kargo takip numarasını ilgili kargonun sitesinde aratmalısınız. Herhangi bir aşamada paketinizin durumuyla ilgili bilgi alamazsanız dinamik ve yenil ikçi kadromuz bir mesajınızla size yardım etmek için hazır beklemekte.

Soru: Kişisel bilgilerim güvende olacak mı?

Cevap: Bize verdiğiniz tüm kişisel bilgiler yalnızca alişverişlerinizde kullanılmaktadır. Adresiniz, elektronik posta bilgileriniz veya telefonunuz gibi şahsi bilgiler asla üçüncü şahısların kullanımına açılmamaktadır. Verdiğiniz bilgilerle neler yaptığımız diğer suallerde incelenmektedir. Lütfen bunlara da bakınız.

Soru: Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Web sitemizdeki üyeliğinizi Profilim sekmesine girerek iptal edebilirsiniz. İptal işlemleri için sitemizde kullandığınız kullanıcı şifrenizi bilmeniz ve de kayıt olurken bize sağlamış olduğunuz elektronik posta adresine gelecek olan otomatik postada yer alan linke tıklayarak bu komutu sizin verdiğinizi ve üyelik iptali işlemini gerçekten sizin talep ettiğinizi onaylamanız gerekmektedir. Eğer üyeliğinizi sona erdirmeye karar verdiyseniz ricamız bizlerle, uzman, genç, yenilikçi, insan odaklı ça ğrımezkezimizle kontakt kurarak nelerden memnun kalmadığınızı ya da şikayetlerinizin nelerden oluştuğunu bize söyleyiniz. Firmamızın bütünüyle müşteri odaklı olduğunu ve sizin memnuniyetimizin öncelik sıralamamızda bir numarada geldiğini siz değerli kullanıcı ve ziyaretçilerimize gururla hatırlatmak istemekteyiz.

Soru: Siparişimdeki bazı ürünleri iade edebilir miyim?

Cevap: Siparişinizdeki ürünlerden sadece bir veya birkaçını iade etmek istiyorsanız müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmelisiniz. Müşteri hizmetleri personelimizin size göndereceği “kısmi iade formunu” kullanarak ürünlerinizi iade sürecini başlatabilirsiniz. Daha sonra iade etmek istediğiniz ürünleri eksiksiz bir şekilde ilgili kargo şirketine teslim edip size verilecek kargo numarasını aynı formdaki gerekli yere yazmalısınız. Bu işlemlerden ardından kargo depoya ulaşıp ürünlerin doğruluğu kontrol edildikten sonra bankanıza ödemenizin size geri gönderilmesi için gerekli mesajlar iletilecektir.

Soru: Ürünü iade ettim fakat kargo takip bilgilerini hatırlamıyorum, ne yapabilirim?

Cevap: İade sürecinizin hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleşmesi için kargo takip numarasını bize bildirmelisiniz. Bu aşamada ürünü gönderdiğiniz kargo firmasıyla iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Soru: İade sürecini nereden takip edebilirim?

Cevap: İade kargonuzu yaptıktan sonra hesabım menüsünden mevcut siparişinizin iade sürecindeki ilerlemeleri görebilirsiniz.

Soru: Birden çok üyelik ya da hesap açabilir miyim?

Cevap: Farklı e-mail adresleri kullanarak birden fazla kez sitemize üye olabilirsiniz. Aynı elekt ronik posta adresiyle ise tek bir üyelik gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliğinizi başlatırken girdiğiniz mail adresiniz kullanıcı adıyla eşleşmiş olduğundan dah sonra tekrar sisteme girişi yapabilmek için bize verdiğiniz elektronik mail adresini ve kullanıcı şifrenizi lütfen bir yere kayıt ediniz. Kullanıcı adı, parola ya da kayıt elektronik mail adresinizi unuttuğunuz takdirde, “şifremi unuttum” seçeneğini kullanarak parolanızı sıfırlayıp yeni bir şifre belirleybilirsiniz.

Soru: Yurt dışına ürün veya ilaç gönderimi yapıyor musunuz?

Cevap: Şu an için sadece Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki adreslere gönderim yapabilmekteyiz. Gönderim yaptığımız tüm noktaları harita üzerinde görmek için sitemizin iletişim bölümünde bulunan bilgileri kontroll edebilirsiniz.

Soru: Üye olmadan sipariş verebilir miyim?

Cevap: Sitemize üye olmadan da sipariş verebilirsiniz fakat üye olmanız sizin için daha avantajlıdır. İlerleyen dönemlerde yapacağımız kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olmak için de sitemize üye olmanızı tavsiye ederiz. Üyelik başlatmak ve hesap oluşturmak son derece kolay ve bütünüyle ücretsizdir.

Soru: Kişisel bilgilerimi başkalarıyla paylaşıyor musunuz?

Cevap: Kişisel bilgileriniz sizin direkt onayınızı almadan diğer üyelerle veya üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Bu konuda daha detaylı bilgiye “politikalarımız ve kullanım koşulları” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Soru: Üye olurken kullandığım e posta adresini değiştirmek mümkün mü?

Cevap: Üye olurken kullandığınız elektronik posta adresiniz değiştirilemez. Fakat kullanmak istediğiniz yeni bir mail adresiyle ikinci bir üyelik açabilirsiniz. Hesabınızı oluştururken kullandığınız mailadresi kullanıcı adınız gibi ancak bir kez alınabilecek bir veridir.

Soru: Sitenizi kullanmak için minimum yaş sınırı nedir?

Cevap: Sattığımız ürünlerin doğası gereği sadece 18 yaşından büyükler sitemizi kullanabilir. Sayfalarımızdaki pek çok ilaç zaten on sekiz yaşından büyük bireylerin kullanımız için hazırlanmıştır ve daha küçük yaşlarda kullanılması hekimlerce tavsiye edilmemektedir. Üyelik aşamasında hesabınızı oluştururken sizden onsekiz yaşından yaşlı olduğunuzu onaylamanızı talep edeceğiz.

Soru: Üye olmak için para vermem gerekiyor mu?

Cevap: Hayır! Sitemize üye olmak ücretsizdir. Üyelik formundaki gerekli bilgileri doldurarak hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde sitemize üye olabilirsiniz. Hesap açma aşamasında sizden hiçbir para talep edilmeyecektir.

Soru: Kredi kartımla alışveriş yaparak kazandığım puanları sitenizde kullanabilir miyim?

Cevap: Şu an için sadece Türkiye Garanti Bankası ve QNB Finansbank kredi kartlarında biriken puanları sitemizde kullanabilirsiniz. Diğer bankaların puanlarını da kullanabilmeniz için bankalarla olan görüşmelerimiz sürüyor. Eğer bizden özellikle talep ettiğiniz bir banka varsa, m üşteri temsilcilerimizle kuracağınız diyalog ve isteklerinizi iletmeniz bu konudaki çalışmalarımıza hız verebilir.

Soru: Kredi kartıyla taksitli alış veriş yapabilir miyim?

Cevap: Ödeme aşamasına geldiğinizde kart bilgilerini girdikten sonra eğer kartınız bağlı olduğu bankayla anlaşmamız varsa taksitli ödeme seçeneği aktif olacaktır. Alış verişlerinizde 9 aya kadar taksit seçeneği sunuyoruz. Taksitli fiyatlar peşin ödemedeki tutara göre farklı olabilir. Lütfen istediğiniz taksit sayısının denk geldiği ederi gördükten sonra siparişinizi onaylayın.

Soru: Seksen beş türk lirası tutarında bir ürün almak istiyorum fakat onay kısmında taksit seçeneği çıkmıyor, ne yapabilirim?

Cevap: Taksitli alış veriş için minimum 100 TL tutarında alış veriş yapmanız gerekmektedir.

Soru: Havale ile ödeme yapabilir miyim?

Cevap: Maalesef şu an için sadece kredi kartıyla veya kapıda nakit ödeme seçenekleri sunuyoruz. Kapıda ödeme seçeneğini seçerseniz kargo ücretinin yanı sıra 9TL kapıda ödeme hizmet bedeli ödemeniz gerekmektedir.